Latvia LV
Mainīt valsti

Kas mēs esam

Mēs esam Dunlop

Mēs esam viens no pasaulē vadošajiem augsta un sevišķi augsta snieguma riepu ražotājiem. Mūsu filozofija “no sacīkstēm līdz ceļam” klientiem sniedz iespēju izmantot atklājumus, kas kaldināti autosporta sacīkšu trasēs.

Mēs lepojamies ar uzņēmuma nosaukumu — modernās pneimatiskās riepas izgudrotāja Džona Boida Danlopa jaunievedumu gars veido Dunlop ētosu arī šodien.

Kā koncerna Goodyear daļa uzņēmums Dunlop joprojām darbojas riepu izstrādes un ražošanas avangardā, un tā 125 gadu mantojumu papildina plašs inovāciju un ražošanas tīkls visā pasaulē.

Šis ceļojums ir bijis ilgs, bet mēs tajā ne mirkli neesam aizmirsuši, kas mēs esam.

Mēs esam Dunlop.

Dunlop šodien — kopskats

Dunlop Tires Europe ir koncerna Goodyear Group daļa

Goodyear Dunlop Eiropā

Goodyear Dunlop Tires Europe B.V. darbojas 28 EMEA reģiona valstīs

Eiropas izcilības centri

Mums ir trīs Eiropas izcilības centri Vācijā, Francijā un Lielbritānijā

Dunlop Tires Europe ir koncerna Goodyear daļa; viens no pasaulē lielākajiem un prestižākajiem riepu ražotājiem, kura galvenā mītne atrodas Akronā Ohaio štatā.

Uzņēmumā strādā aptuveni 69 000 cilvēku, un mēs esam pārstāvēti 185 valstīs un visos sešos kontinentos.

Mums ir 52 ražotnes 22 pasaules valstīs, un tajās tiek saražoti gandrīz 200 miljoni riepu gadā, kuru ikgadējā neto pārdošanas vērtība ir 21 miljards ASV dolāru.

Uzziniet vairāk par koncernu Goodyear

Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas (EMEA) reģionā uzņēmumā Goodyear Dunlop Tires Europe B.V. ir aptuveni 15 000 darbinieku, kas strādā 28 pārstāvniecībās, tostarp vairāk nekā desmit ražotnēs un vairākos pētniecības un attīstības centros. Koncerna portfelī ir zīmoli Goodyear, Dunlop, Fulda, Debica un Sava.

1999. gadā uzņēmums apvienojās ar ASV uzņēmumu Goodyear Tire & Rubber Company, kas 20. gadsimta 80. gadu vidū iegādājās tiesības uz Dunlop nosaukumu.

Līdz ar šo kopuzņēmumu tika izveidots lielākais riepu ražotājs pasaulē, un Goodyear Dunlop ieguva tiesības ražot un pārdot Dunlop riepas Eiropā, Ziemeļamerikā, Austrālijā un Āzijā.

Vienam no šajā kopuzņēmumā radītajiem uzņēmumiem Goodyear Dunlop Tires Europe B.V. galvenā mītne atrodas Beļģijā.

Iepazīstiet Dunlop inovāciju vēsturi

Eiropā uzņēmumam Dunlop ir trīs riepu izstrādes centri:

  • Mūsu galvenais riepu izstrādes centrs atrodas Vācijas pilsētā Hānavā, kur mūsu saknes sniedzas līdz pat 1893. gadam.
  • Dunlop autosporta izcilības centrs atrodas slavenajā Fort Dunlop celtnē Lielbritānijas pilsētā Birmingemā, kur vairāk nekā 300 specializētu darbinieku saražo 250 000 sacīkšu riepu gadā.
  • Mūsu motociklu riepu izstrādes centrs atrodas Francijas pilsētā Monlisonā.

Visos trijos izstrādes centros veiktie pētījumi iemieso Dunlop filozofiju “no sacīkstēm līdz ceļam”, kas klientiem sniedz iespēju izmantot jaunākos sacīkšu tehnoloģiju sasniegumus.

Mūsu izstrādes centri Eiropā ir saistīti ar Goodyear un Dunlop izstrādes centriem visā pasaulē, tādējādi izveidojot globālu un kopīgu automašīnu, motociklu un sacīkšu riepu pētniecības resursu.

Dunlop: aizrautība un sniegums

Inovācija

John Boyd Dunlop

Izcili panākumi sacīkstēs

Mūsu izcilie sasniegumi sacīkšu trasēs nav tikai vēsture — tie turpinās arī šodien

Augsts sniegums

Dunlop pastāvīgi izstrādā, testē un pilnveido savas riepas

Džons Boids Danlops (John Boyd Dunlop), pirmās pneimatiskās riepas izgudrotājs. 1888. gadā Belfāstā dzīvojošais skotu veterinārārsts Džons Boids Danlops (John Boyd Dunlop) aizstāja sava dēla trīsriteņa cietās riepas ar plānām gumijas strēmelēm, kas bija salīmētas kopā un piepildītas ar gaisu. Šādi rodas Dunlop, viens no atpazīstamākajiem zīmoliem pasaulē, un sākas inovāciju gadsimts.

Šodien, pēc vairāk nekā 125 gadiem, mēs joprojām padarām neiespējamo par iespējamu. Mūsu inženieri izstrādā jaunus savienojumus, projektē labākus protektora rakstus un ar mūsu specializēto programmatūru analizē riepu sniegumu. Mēs vienmēr cenšamies sasniegt labākus rezultātus, jo mums:

Inovācijas + Aizrautība = Dunlop

Sacīkšu tehnoloģijas varbūt arī rodas trases boksos, bet ar Dunlop tās tajos nepaliek. Mūsu 34 uzvaras Lemānas 24 stundu izturības sacīkstēs un neskaitāmie panākumi motosportā un autosportā turpina tradīciju, kas mums ir bijusi svarīga no pašiem pirmsākumiem: gādāt, lai mūsu panākumi trasē uzlabotu braukšanu ikdienā.

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, sacīkšu automašīnas pilotam ir precīzi jāizjūt ceļš; tāpat arī jums. Tieši tādēļ mēs pastāvīgi izstrādājam, testējam un uzlabojam savas riepas, lai tās nodrošinātu vislabāko braukšanas pieredzi, kāda vien ir iespējama. Augsts sniegums mums nav tikai frāze — tā ir mūsu filozofija, ar kuru dzīvojam.