Latvia LV
Mainīt valsti

Kvalitātes snieguma kritēriji

Kvalitātes snieguma kritēriji

Vairāk nekā 125 gadi Dunlop kvalitātes

Ikvienai Dunlop riepai ir jāatbilst visaugstākajiem standartiem — un nav augstākas latiņas par to, kuru esam noteikuši paši sev.

Lai visiem Dunlop produktiem būtu izcils sniegums, ilgs kalpošanas laiks un uzticamība uz ceļa, mēs pārbaudām katru jaunu riepas konstrukciju saskaņā ar principu, ko saucam par 3/15/50 pieeju.

Ko tas nozīmē?

Kvalitātes snieguma kritēriji

3/15/50 pieeja atspoguļo dažādus snieguma kritērijus, kas mūsu riepām tiek pārbaudīti.

3 — to snieguma kritēriju skaits, kas tiek pārbaudīti saskaņā ar ES riepu marķējuma sistēmu

15 — vidējais to snieguma kritēriju skaits, kas tiek novērtēti neatkarīgajos testos, kurus veic Eiropā vadošās auto organizācijas un publikācijas

50 — to testu skaits, kurus veicam katrai jaunai Dunlop riepas konstrukcijai.

Uzziniet vairāk par riepas galvenajiem snieguma rādītājiem

3 — ES riepu marķējuma pārskats

Kvalitātes snieguma kritēriji

Saskaņā ar standartizēto ES riepu marķējumu, kas tika ieviests 2012. gadā, katra riepa tiek analizēta, ņemot vērā 3 galvenos snieguma kritērijus:

  • Degvielas patēriņa efektivitāte – riepas rites pretestības mērījums, kas ietekmē jūsu automašīnas degvielas patēriņa efektivitāti. Tiek vērtēta no A (augsta) līdz G (zema).
  • Saķere uz slapjas ceļa virsmas – riepas bremzēšanas spēka mērījums uz slapjas ceļa virsmas. Tiek vērtēta no A (augsta) līdz F (zema).
  • Ārējais rites troksnis – mērītais riepas radītais ārējais trokšņu līmenis decibelos. Melnie skaņas viļņi norāda riepas trokšņu klasi no 1 (klusa) līdz 3 (skaļa).

Uzziniet vairāk par ES riepu marķējumu

50 — Dunlop iekšējie testi

Kvalitātes snieguma kritēriji

Uzņēmumā Dunlop valda pārliecība, ka ES riepu marķējums patērētājiem palīdz pieņemt pamatotus lēmumus, iegādājoties jaunas riepas. Tādēļ mēs pirms šī marķējuma ieviešanas sadarbojāmies ar ES ierēdņiem un piedalījāmies tā izstrādē.

Mēs arī novērtējam neatkarīgu testu un organizāciju ieguldījumu un cienām viņu godīgos vērtējumus par mūsu produktiem, jo arī tie palīdz patērētājiem pieņemt pamatotus lēmumus. Tādēļ mēs publicējam testu rezultātus brošūrās un tiešsaistē kopā ar informāciju par riepām.