Czech Republic CS
Změnit stát

Novinky

Vozidlo Mercedes-Benz SLS AMG GT FINAL EDITION s pneumatikami Dunlop Sport Maxx Race

SLS AMG GT FINAL EDITION on Dunlop Sport Maxx Race
Nejnovější verze supersportovního vozu Mercedes-Benz SLS AMG, SLS AMG GT FINAL EDITION přichází s možností vybavení pneumatikami Dunlop Sport Maxx Race. Exkluzivní vozidlo, Mercedes-AMG vyrobilo pouze 350 kusů typu SLS AMG GT FINAL EDITION.
Dunlop, v úzké spolupráci s Mercedes-AMG, vytvořil nové rozměry pro své supersportovní pneumatiky, které jsou speciálně navrženy pro limitovanou edici tohoto modelu. Na přední nápravě vozidla nabízí Dunlop svou pneumatiku Sport Maxx Race v rozměru 265/35ZR19 XL MO a na zadní nápravě v rozměru 295/30ZR20 XL MO. Tato volitelná kombinace zlepšuje nejen přesnost řízení, ale také zvyšuje úroveň ovladatelnosti supersportovních aut, což vytváří působivých 591 koňských sil.
SLS AMG GT FINAL EDITION on Dunlop Sport Maxx Race

O společnosti Dunlop

Dunlop je jedním z předních světových výrobců výkonných a vysoce výkonných pneumatik s impozantní historií plnou úspěchů v motoristickém sportu. Značné zkušenosti ze závodů vedou značku Dunlop k zavádění inovativních technologií také do pneumatik určených pro běžný provoz. Se zaměřením na potěšení z jízdy, pneumatiky Dunlop nabízí všem motoristům nejnovější technologie, včetně technologie RunOnFlat, použité v pneumatikách, jimiž jsou vybaveny vozy ověnčené cenami, jako jsou Mini, BMW 1, BMW 3, BMW 5/6, BMW X5/X6 a další.

Mnoho předních světových výrobců, jako jsou Alfa Romeo, AMG, Audi, Bentley, BMW, Jaguar, Lexus, Mercedes-Benz, VW and Porsche jako součást standardní výbavy.

Více informací naleznete na stránkách www.dunlop.eu/dunlop_czcs/

Více informací o závodech naleznete na www.ecoraces.net