Czech Republic CS
Změnit stát

Novinky

Dunlop se stává oficiálním partnerem AMG Driving Academy

Dunlop se stává oficiálním partnerem AMG Driving Academy
Dunlop oznamuje, že se stává oficiálním partnerem AMG Driving Academy pro sezónu 2014/2015. Partnerství s AMG Driving Academy je dalším krokem pokračující spolupráce mezi Mercedes-AMG a Dunlop. Obě společnosti poskytují na trhu nejkvalitnější a nejvýkonnější produkty.
Společnosti Mercedes-AMG a Dunlop již v minulosti spolupracovali, což jim přineslo množství úspěchů v motosportu. Dunlop je oficiálním partnerem sportovního oddělení společnosti AMG již od roku 2011 a obě značky společně vyvinuli množství nových pneumatik, které se staly součástí originálního vybavení rozličných vozidel AMG.
Na základě těchto zkušeností umožňuje AMG Driving Academy svým zákazníkům vyzkoušet si na trati vysoký výkon pneumatik Dunlop hned z první ruky. V rámci nabídky poskytuje Dunlop v roce 2014 akce pro AMG Driving Academy na 35 tratích spolu s profesionálním servisem na míru, který zahrnuje moto-sportovní pneumatiky a zkušené techniky. Zákazníci AMG Driving Academy mají možnost řídit na velkém množství AMG vozidel jako například A 45 AMG, CLA 45 AMG, SLS AMG GT FINAL EDITION a SLS AMG GT3, přičemž všechny mají nasazené vysokovýkonné pneumatiky Dunlop.
Originální výbava mnoha modelů Mercedes-AMG
Probíhající spolupráce mezi společnostmi Dunlop a Mercedes-AMG je také založena na nedávném schválení nových pneumatik. Vozidlo Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series bylo v roce 2012 dodáváno s pneumatikami Dunlop Sport Maxx Race. V roce 2013 následovalo vydání vozidel A 45 AMG a CLA 45 AMG s pneumatikami Sport Maxx RT. V obou případech byly pneumatiky vybrány na základě jejich optimalizovaného brzdného výkonu a výborného ovládání. Vozidlo SLA AMG GT FINAL EDITION je také pro zákazníky volitelně vybaveno pneumatikami Dunlop Sport Maxx.
Pneumatiky Dunlop jsou schváleny společností AMG i pro modely ML 63 AMG nebo SL 65 AMG. Všechny pneumatiky jsou speciálně vyvinuty společností Dunlop pro Mercedes-AMG a nesou na své bočnici označení "MO".

O společnosti Dunlop

Dunlop je jedním z předních světových výrobců výkonných a vysoce výkonných pneumatik s impozantní historií plnou úspěchů v motoristickém sportu. Značné zkušenosti ze závodů vedou značku Dunlop k zavádění inovativních technologií také do pneumatik určených pro běžný provoz. Se zaměřením na potěšení z jízdy, pneumatiky Dunlop nabízí všem motoristům nejnovější technologie, včetně technologie RunOnFlat, použité v pneumatikách, jimiž jsou vybaveny vozy ověnčené cenami, jako jsou Mini, BMW 1, BMW 3, BMW 5/6, BMW X5/X6 a další.

Mnoho předních světových výrobců, jako jsou Alfa Romeo, AMG, Audi, Bentley, BMW, Jaguar, Lexus, Mercedes-Benz, VW and Porsche jako součást standardní výbavy.

Více informací naleznete na stránkách www.dunlop.eu/dunlop_czcs/

Více informací o závodech naleznete na www.ecoraces.net