Czech Republic CS
Změnit stát

Novinky

Z 100 000 na 200 000 během pouhého roku

From 100 000 to 200 000 in just one year
Výrobce pneumatik Dunlop oznamuje, že jeho facebookovská stránka dosáhla metu 200 000 fanoušků a jejich počet nadále roste. Počet fanoušků se doslova zdvojnásobil, jelikož to bylo přesně před rokem, kdy stránka zaznamenala 100 000. fanouška.
„Značka Dunlop je velmi známá díky svým závodním a vysoce výkonným pneumatikám, které jsou navrhovány a vyráběny pro milovníky řízení,“ říká Hans Vrijsen, marketingový ředitel Goodyear Dunlop EMEA. „To hraje klíčovou roli při rozšiřování povědomí o naší facebookovské stránce.  Víme, že automobiloví nadšenci jsou propojení s každou částí svého vozu a 100 000 nových fanoušků, které jsme získali během posledního roku, je pro nás uznáním, že značka Dunlop patří mezi důležité hráče v tomto odvětví.“
Facebookovská stránka Dunlop není pouze místem, kde se potkávají řidiči se zálibou ve sportovní jízdě, nýbrž obsahuje také řadu zajímavých odkazů. Stránka zaznamenala velký zájem fanoušků u příspěvků, které se odkazoval na výsledky testů nejnovější zimní pneumatiky Dunlop Winter Response 2, stejně jako při uvedení letní pneumatiky Street Response 2.
Další vlny zájmů si značka Dunlop připsala díky jejímu působením v motorsportu, kdy fanoušci přibývali v souvislosti s 24hodinovými závody v Le Mans a na Nürburgringu, se závody britských cestovních automobilů, či mnoha různými závody motocyklů napříč Evropou. Nové obutí pro sportovní automobily jako jsou Mercedes-Benz A 45 AMG a CLA 45 AMG rovněž přispělo k zvýšení počtu fanoušků facebookovské stránky Dunlop.
Dunlop lze na Facebooku najít na adrese http://www.facebook.com/dunlop 

O společnosti Dunlop

Dunlop je jedním z předních světových výrobců výkonných a vysoce výkonných pneumatik s impozantní historií plnou úspěchů v motoristickém sportu. Značné zkušenosti ze závodů vedou značku Dunlop k zavádění inovativních technologií také do pneumatik určených pro běžný provoz. Se zaměřením na potěšení z jízdy, pneumatiky Dunlop nabízí všem motoristům nejnovější technologie, včetně technologie RunOnFlat, použité v pneumatikách, jimiž jsou vybaveny vozy ověnčené cenami, jako jsou Mini, BMW 1, BMW 3, BMW 5/6, BMW X5/X6 a další.

Mnoho předních světových výrobců, jako jsou Alfa Romeo, AMG, Audi, Bentley, BMW, Jaguar, Lexus, Mercedes-Benz, VW and Porsche jako součást standardní výbavy.

Více informací naleznete na stránkách www.dunlop.eu/dunlop_czcs/

Více informací o závodech naleznete na www.ecoraces.net