Czech Republic CS
Změnit stát

Čím se Dunlop odlišuje

Získejte větší jistotu

Dunlop ví, co je to láska k řízení. Naše pneumatiky jsou navržené tak, aby pokaždé zajistily co nejlepší výkon vašeho vozu.

Řízení je to nejdůležitější

Naše filosofie je jednoduchá: čím více vnímáte vozovku, tím větší máte radost z jízdy. Při vývoji je pro nás odezva vozovky proto vždy na předním místě. Lepší odezva znamená citlivější řízení. Vyšší přesnost v zatáčkách. Rychlejší reakce na každý pohyb volantu. A více času na to, abyste mohli případně včas reagovat.

Když používáte pneumatiky Dunlop, rozdíl je patrný.

Ze závodního okruhu na silnici

Všechny pneumatiky Dunlop čerpají z našich úspěchů na závodní dráze. První vítězství na závodním okruhu jsme zaznamenali v roce 1902. Ve 20. letech 20. století jsme již vyráběli pneumatiky schopné dosáhnout rychlosti přes 300 km/h. Dnes máme na kontě 34 vítězství v závodě Le Mans, 8 titulů ve světovém šampionátu F1 a přes 100 vítězství ve světovém šampionátu třídy MC. V oblasti motoristického sportu i nadále posouváme hranice výkonnosti. Do pneumatik, které nabízíme, vkládáme to nejlepší z našich zkušenosti.

Určené po ty nejlepší sportovní vozy na světě

Spolupracujeme s předními výrobci automobilů, abychom maximalizovali výkon jejich sportovních a luxusních modelů. Automobily jako například Porsche 911 Carrera, BMW řady 5, Audi TT a Mercedes SLK mají pneumatiky Dunlop v základní výbavě. To jen potvrzuje výkon a kvalitu, které získáte společně s každou pneumatikou Dunlop.

Další informace

Časová osa motorsportu